укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Статті про малюків та дитячі товари для сучасних батьків

Чому не варто купувати ДИТЯЧІ ВАГИ?!

17/02/2017
Ми пропонуємо не витрачати зайвих грошей на покупку дитячих вагів, адже вони потрібні лише на пару місяців

Дитячі медичні заклади м.Кропивницький

12/02/2017
Дитячі медичні заклади міста Кропивницького (Кіровограда)   Дуже часто у молодих батьків виникають питання про дитячі лікувальні заклади нашого міста. Ми постаралися хоча б частково систематизувати інформацію про медичні заклади, куди можна звертатися у разі виникнення різноманітних ситуацій з вашими дітками.

Плюс-мінус Два Слона Чи Навіщо Купувати ДИТЯЧІ ВАГИ

02/02/2017
Ваги для новонароджених або дитячі ваги, як їх ще називають, одна з найпотрібніших речей в родині, де тільки народилося немовля. Ваги для немовлят бувають різні: механічні та електронні, зі знімним ложементом і без, але всіх їх об'єднує одне: вони створені, щоб зручно і точно вимірювати вагу малюка.

Подорож в поїзді з маленькою дитиною. Мамі до відома

Кожна мама, уявивши поїздку в поїзді з маленькою дитиною, впадає в невелику паніку. І зрозуміти її легко: не дивлячись на те, що всі ми і їздили в поїзді хоч раз у житті - з дитиною на руках, та ще й маленькою, відразу виникає маса питань і проблем. Ось з цими проблемами ми і спробуємо розібратися.

Як користуватися молокоотсосом

За родом діяльності ми часто стикаємось з питаннями матусь: як користуватися молокоотсосом? Насправді, в користуванні молокоотсосом немає нічого складного, проте є декілька нюансів, з якими ми вас і познайомимо.

Чи потрібен молоковідсмоктувач

У цій статті ми спробуємо розібратись, чи потрібен молоковідсмоктувач та у яких ситуаціях він вам знадобиться.

Як підготуватися до дитячої фотосесії

Звичайно ж, фотосесія – не основний профіль Baby Service. Але організувавши і провівши фотопроект Новорічна казка, на якому побувало понад 150 сімей Кіровограда, і майже всі з дітьми різного віку, ми стали трохи розбиратися і в цьому питанні.

Який молоковідсмоктувач найкращий. Відгуки мам

"Молоковідсмоктувач відгуки" - кожна жінка, вперше ставши мамою, гуглить ці слова в надії, що відгуки інших мам про молоковідсмоктувачі, якими вони користувалися, допоможуть знайти відповідь на питання, який же молоквідсмоктувач найкращий, чи варто його купувати, чи можна обійтися без нього, чи, може, взяти молокоотсос в оренду.

Чому в качельках немає горизонтального положення спинки?

Дуже часто ми чуємо це питання від наших мам, які обирають, яку б качельку взяти напрокат в Baby Service, а ще частіше - від наших бабусь. Тому і вирішили відповісти на це питання в окремій статті.

Що Вам стане у нагоді, якщо в домі немовля

Розчулено згадую, як сама збирала ці самі речі для своїх двох діток. Ці крихітні одежинки і пінеточки, зворушливі іграшки ... Е-ех, скільки часу минуло.

У цьому розділі будуть розміщатися статті щодо прокату дитячих товарів, та й просто висвітлюватись теми, які цікаві молодим батькам: огляд різних цікавостей для немовлят, предметів догляду за дітками, питання щодо розвитку та розваг малят.

Може ви скажете, яку тему  було б актуально обговорити у статті?

Повідомте нам про це