укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Статті про малюків та дитячі товари для сучасних батьків

Навіщо дитяче автокрісло

23/01/2018
Неможливо коротко розповісти про безліч параметрів при виборі автокрісла, про всі бренди-виробники, про плюси і мінуси різних моделей.

Що таке жовтяниця новонародженого і як вона проявляється

23/12/2017
Жовтяниця новонароджених - досить поширене явище, яке виникає через те, що печінка немовляти нездатна впоратися з підвищеним навантаженням

Лікування жовтухи новонароджених. Факти та Міфи

22/12/2017
Спочатку сухі факти Згідно з протоколами ВОЗ щодо лікування жовтяниці новонароджених, на  сьогоднішній день існує всього 2 методи зниження білірубіну у новонароджених з неонатальної жовтухою, які довели свою ефективність - це фототерапія або замінне переливання крові, в залежності від важкості перебігу захворювання.

Пологові будинки міста Кропивницького та Кіровоградської області

11/11/2017
Майбутнім мамам буде цікаво. На цій сторінці ми зібрали всі адреси і телефони пологових будинків нашого міста і області.

Чому не варто купувати ДИТЯЧІ ВАГИ?!

17/02/2017
Ми пропонуємо не витрачати зайвих грошей на покупку дитячих вагів, адже вони потрібні лише на пару місяців

Дитячі медичні заклади м.Кропивницький

12/02/2017
Дитячі медичні заклади міста Кропивницького (Кіровограда)   Дуже часто у молодих батьків виникають питання про дитячі лікувальні заклади нашого міста. Ми постаралися хоча б частково систематизувати інформацію про медичні заклади, куди можна звертатися у разі виникнення різноманітних ситуацій з вашими дітками.

Плюс-мінус Два Слона Чи Навіщо Купувати ДИТЯЧІ ВАГИ

02/02/2017
Ваги для новонароджених або дитячі ваги, як їх ще називають, одна з найпотрібніших речей в родині, де тільки народилося немовля. Ваги для немовлят бувають різні: механічні та електронні, зі знімним ложементом і без, але всіх їх об'єднує одне: вони створені, щоб зручно і точно вимірювати вагу малюка.

Подорож в поїзді з маленькою дитиною. Мамі до відома

Кожна мама, уявивши поїздку в поїзді з маленькою дитиною, впадає в невелику паніку. І зрозуміти її легко: не дивлячись на те, що всі ми і їздили в поїзді хоч раз у житті - з дитиною на руках, та ще й маленькою, відразу виникає маса питань і проблем. Ось з цими проблемами ми і спробуємо розібратися.

Як користуватися молокоотсосом

За родом діяльності ми часто стикаємось з питаннями матусь: як користуватися молокоотсосом? Насправді, в користуванні молокоотсосом немає нічого складного, проте є декілька нюансів, з якими ми вас і познайомимо.

Чи потрібен молоковідсмоктувач

У цій статті ми спробуємо розібратись, чи потрібен молоковідсмоктувач та у яких ситуаціях він вам знадобиться.

У цьому розділі будуть розміщатися статті щодо прокату дитячих товарів, та й просто висвітлюватись теми, які цікаві молодим батькам: огляд різних цікавостей для немовлят, предметів догляду за дітками, питання щодо розвитку та розваг малят.

Може ви скажете, яку тему  було б актуально обговорити у статті?

Повідомте нам про це